Léky proti bolesti zubů versus lékové kokteily

« Zpět na rodičovské téma

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaký důvod mají zubní lékaři aby nepředepsaly léky na bolest zubů? Málo který zubař je ochotný předepsat recept. Většinu léků si hradíme mi sami .Jak často každého z nás přepadne nesnesitelná bolest na kterou nezabírá ani trojitá dávka Valetolu dva 400mg Ibalginy a Tramal. a spousta dalších volně prodejných léků nakombinovaných najednou dohromady. Stejně nám tyhle lékové kokteily nezaberou. Ale jsme schopni sníst cokoliv co by nám mohlo ulevit. Zubaři nás pošlou domů, se slovy kupte si v lékárně. Kdyby bylo něco účinnějšího jistě by jsme si koupili a plné výši uhradili jenže bohužel bez receptu to jaksi nejde. Děkuji Soňa

Autor: Soňa Brunhoferová

Diskuze k tématu

  • LÉKY PROTI BOLESTI ZUBŮ VERSUS LÉKOVÉ KOKTEILY

    A znáte příčinu bolesti zubů? Přeci není normální, že Vás nesnesitelně bolí zuby i při takto vysokých dávkách léků na bolest? Pokud takto trpíte, tak máte v ústech vážný problém a ten vyřešte. Nejspíše se bude jednat o zánět zubní dřeně nebo nějaký problém v periodonciu (kolem zubu). Tohle může doopravdy extrémně bolet a nepomáhají na to ani léky na bolest.

    Martina Prošková | 20. března 2014 9:23 | Reagovat
  • Pochybnost

    Dobrý den, já sem se zuby užila své, dokonce 6 krát do týdne jsem musela navštěvovat svého zubaře, aby mi dal dohromady můj zub :) , a ještě mi na bolesti pomohly tyto tablety: http://www.gigalekarna.cz/produkt/nalgesin-s-20-tablet/ , jinak jsem nějakk nic jiného nezkoušela.

    Marcela33 | 19. srpna 2014 16:55 | Reagovat

Přidat nový komentář