MDDr. Fojtová Kateřina

MDDr. Fojtová Kateřina
Jírovcova 15
České Budějovice
370 01
Hodnocení:
4 / 5
Velmi dobrá péče
Vaše hodnocení:
1 2 3 4 5

Datum zápisu

10.9.2009

Dosažené vzdělání

vysokoškolské:LF UP Olomouc, ČR,specializační dle zák. 95/2004 Sb.:,celoživotní vzdělávání:


mapa kde naleznete naší ordinaci:

Nejbližší zubaři

0 km
3 / 5 Průměrná péče
0.06 km
3 / 5 Průměrná péče
0.06 km
1 / 5 Podprůměrná péče
0.21 km
4 / 5 Velmi dobrá péče
zobrazit na mapě

napsali jste:

1.2.21 VerunkaMachova

Je to skvělá lékařka, moc mi pomohla při problémech kvůli kterým jsem odešla od předchozího zubaře, vyléčila mi zub , který chtěl vytrhnout. Vyslechne mě, poradí mi a tak odborný výklad jsem u lékaře nikdy nezažila. Jsem ráda že mam tak super zubařku,kež by se tak chovali i jiní doktoři. Verča Machová

18.11.20 Honza Pícha

Krásná, milá, pečlivá , příjemná a vždy s úsměvem. 10 let k ní chodím a 10 let jsem bez problému, co dodat?

15.7.20 Tinkr T

Paní doktorka je prostě nejlepší v celých Budějcích,je to za mě profík a klobouk dolů.Chodí k ní skoro celé město,a vím že se tam sjíždějí lidé i ze širokého okolí,protože se občas s někým v čekárně bavím a nestačím se divit,že za ní dojíždějí z krumlova ,šumavy nebo prachatic.Ale já bych za ní jezdil i na Mars.Tak špičkovou péči,přístup a krasný usmev jen tak neuvidite.S pozdravem Tomas Tinkr

27.9.17 Kristyna K.

Paní doktorka je absolutní špička ! Přesvědčila jsem se o tom sama, můj přítel a jeho rodina, a vše se mi jenom potvrdilo, když jsem byla na chirurgii na trhání osmičky, která je špatně položená a paní doktorka mě tam poslala s doporučenkou a rentgenem. Zub mi trhal pan primář Střihavka a ani nepoznal, že na předchozích dvou zubech mám korunky, že prý to na rentgenu nebylo vidět, že kov svítí a že prý z čeho mi je dělali? Řekla jsem mu, že je mám celé z keramiky, právě bez toho kovu, protože jsem alergická a že jsme se s paní doktorkou tak domluvily. Sám byl udivený že nic nepoznal. To vypovídá samo o skvělé práci paní doktorky a šikovné slečně v laboratoři která mi ladila barvu. U paní doktorky mě nikdy nic nebolelo, vždy mi všechno vysvětlila, nebo ukázala na modelu umělého chrupu jaká situace se u mně vyskytla abych pochopila svůj stav a nabídla mi řešení. Ceny jsou naprosto v pořádku, ráda si kvalitní práci připlatím a vím, že jsem pro sebe udělala to nejlepší. Paní doktorka je navíc strašně milá,hodná, pečlivá a vtipná( to jsem u zubaře nikdy nezažila, že bych se mohla něčemu zasmát- spíš se mi u předchozích chtělo brečet).Bonusem je krásné prostředí čekárny a ordinace. Vše je moderní, čisté a pekně nasvícené. Vždycky si ráda koupím nové pasty a kartáčky, mají je tam za nižší ceny než na internetu, a pro synovce a rodiče vždy kupuji ovocné bonbonky. Vím, že paní doktorka už nové pacienty nebere, má to na dveřích asi 3 roky, ale dopřála bych všem tak skvělou péči a fajn pocit odejít od zubaře s pochvalou z prohlídky a s úsměvem !

30.6.17 Ing. Honzák

K paní doktorce chodím už pár let a jsem nesmírně spokojen jak s jejím lidským přístupem, tak i s příjemným prostředím ordinace a čekárny. Přešel jsem po neblahých zkušenostech od Dr. Pavlasové a nemohl uvěřit co mi tam nechala kazů!! Zuby mě bolely ale Pavlasová řekla, že jen zabírám její čas, ale Dr. Fojtová mi hned udělala rentgen, vše mi na něm ukázala a vysvětlila a začalo spravování. Vždy mě předem informovala jak dlouho ten zákrok bude trvat, navrhla finanční alternativy, prostě tak jak to má být!!!Vždy jsme se domluvili i na injekcích, nikdy mě nic nějak strašně nebolelo, můžu s nadsázkou říct, že kdybych se nebál( ale to už mám od dětství) tak to byl příjemně strávený čas na křesle.Mám i pár korunek, absolutně nerozeznatelných od mých zubů!!! a bílých plomb na předních zubech a tak perfektní výsledek jsem nikdy u zubaře nezažil. Paní doktorce tímto i za celou svou rodinu velice děkuji a přeji jí jen to nejlepší.

12.6.17 Anonym

Mladá, krásná, a velice šikovná paní doktorka. Celé rodině nám dokonale spravila zoubky po bohužel nekvalitní péči od předchozího. Je velice milá a pečlivá, usměvavá a nikdy to nebolí. Ceny jsou adekvátní kvalitě, klidně bych připlatil i víc. Naučila nás správně si čistit zuby, vyléčila co nás bolela, a my jsme už 5 rokem bez kazu.
Myslím, že titulovaná kráva je paní JUdr, když si ve svém jistě pokročilém věku neumí čistit zuby a nemá peníze na to si je spravit. Nejhorší je uražená stará ošklivá ženská.

16.6.16 JUDr. P. Krasova

Paní zubařka Fojtová je arogantní kráva s prominutím, já mám také vysokou školu, ale nepitřebuji se nad nikým povyšovat!

Přidat nový komentář

Email