MUDr. Banková Jaromíra

Praktický zubní lékař, Parodontolog

MUDr. Banková Jaromíra
Horní lán 12
Olomouc
770 10
Hodnocení:
2 / 5
Dostačující péče
Vaše hodnocení:
1 2 3 4 5

Datum zápisu

22.9.1991

Dosažené vzdělání

vysokoškolské:LF UP Olomouc, ČR,specializační dle zák. 95/2004 Sb.:,celoživotní vzdělávání:Osvědčení ČSK praktický zubní lékařOsvědčení ČSK praktický zubní lékař parodontologatestace I. stupně, 1980


mapa kde naleznete naší ordinaci:

Nejbližší zubaři

0.14 km
3 / 5 Průměrná péče
0.21 km
3 / 5 Průměrná péče
0.21 km
4 / 5 Velmi dobrá péče
zobrazit na mapě

napsali jste:

20.5.15 Pavel

Mohu-li vám moudře poradit - sem opravdu, ale OPRAVDU nechoďtě. Nejde ani tak o kvalitu stomatologické služby (která moc vysoká není), jako o to, že pí Banková je velmi neempatická osoba, povýšená nehorázným způsobem. Souhlasím s výše uvedenými komentáři.

20.5.15 Ludmila

Nejarogantnější osoba, co jsem měla tu smůlu potkat.

Viz zde:

http://www.znamylekar.cz/jaromira-bankova/zubar/olomouc

20.5.15 VeronikaTak tuhle zubařku opravdu nedoporučuji. Chodila jsem k ní od dětství, protože k ní chodila celá moje rodina a každá návštěva její ordinace pro mě byla traumatizující. MUDr. Banková je arogantní, neempatická a její služby jsou navíc šíleně předražené. Po poslední návštěvě u ní jsem se definitivně rozhodla změnit zubaře. Byla opět arogantní, bavila se se mnou bez špetky slušného chování, dávala vyloženě najevo že je něco víc než já, že je přeci MUDr. a nejlepší zubařka na světě! Což tedy rozhodně není - mnohokrát se stalo, že mi plomba po pár hodinách od zákroku vypadla, že mě zaplombovaný zub dál bolel, i když mi řekla, že už je opravený a tak jsem tam musela znovu, bombu mi vytáhla a až pak poznala, že je zub poškozený celý, atd atd a to nepočítám stížnosti ostatních členů rodiny, kteří k ní také chodili.. doteď mě mrzí, že jsem jí při přechodu k jinému zubaři neřekla vše narovinu - co si o jejím chování a přístupu k lidem myslím.. je to zlá a necitlivá osoba.. navíc špatně vidí - sama se jednou nechala slyšet, že se s brýlemi necítí dobře. A proto tak často přehlédne kaz. Jen ať víte..

Přidat nový komentář

Email