MUDr. Pavlasová Hana

Praktický zubní lékař

MUDr. Pavlasová Hana
Zachariášova 4
České Budějovice
370 04

773930013

Hodnocení:
3 / 5
Průměrná péče
Vaše hodnocení:
1 2 3 4 5

Datum zápisu

22.9.1991

Dosažené vzdělání

vysokoškolské:LF UJEP Brno, ČR,specializační dle zák. 95/2004 Sb.:,celoživotní vzdělávání:Osvědčení ČSK praktický zubní lékařatestace I. stupně, 1990


mapa kde naleznete naší ordinaci:

Nejbližší zubaři

0.4 km
4 / 5 Velmi dobrá péče
0.54 km
3 / 5 Průměrná péče
zobrazit na mapě

napsali jste:

27.9.17 Tomáš Dvořák

Bohužel mám z paní doktorky stejný dojem jako předchozí komentář, ale ještě musím upozornit na běžné 3 hodinové čekání i když jsem byl objednaný na čas! Vždy jsem přišel o půl hodiny dříve než byl objednací čas, ale marně, půl dne čekání u Pavlasů je normální! Kdyby aspoň ta kvalita za to stála, ale to ani zdaleka. Za korunku na jeden zub jsem zaplatil 10 000,- a za půl roku mi na pohotovosti ten zub vytrhli, byl tam obrovský zánět a dr mi to i ukázal, když ten zub vyndal. A říkal, že to tam muselo být několik let, než se to rozjede a pak prý stačí málo a je to akutní.Navíc ani nemají laboratoř, musel jsem do nějaké špinavé špeluňky v Jírovcovce, kde to mají domluvené.

12.6.17 Anonym

Velice špatná kvalita ošetření i znalostí p. Pavlasové( lékařem ji ani nemohu nazvat). V čem se ale vyzná dokonale je family business s manželem, kdy paragon vám nikdy nedá a to že máte platit se nikdy nedovíte dopředu.Za dveřmi slyšíte jak vás s manželem pomlouvají a jiné nekalé praktiky jsou v ordinaci Pavlasové na denním pořádku. O tom že jako lékař snad ani nemohla obdržet diplom mi nebylo pochyb po zjištění u jiného lékaře, že mám pod plombami 12 kazů, které mi Pavlasová tak dlouho a finančně velmi nákladně dělala. Při ošetření jsou naprostou samozřejmostí její uštěpačné a ironické poznámky, pokud vás něco zabolí. Za výkony běžně hrazené pojišťovnou vás Pavlas zkasíruje bez mrknutí oka.Chodila jsem pravidelně a s důvěrou v dobrou péči,ale bohužel tady o pacientovo zdraví vůbec nejde a o kvalitě nemůže být ani řeč.

Přidat nový komentář

Email